Mobilny serwis ciężarówek, aut dostawczych i osobowych

Mobilny serwis – mobilna wulkanizacja 24H/7.

Klienci naszej firmy mogą skorzystać z profesjonalnych usług z zakresu mobilnej wulkanizacji oraz serwisu ciężarówek (TIR).

Działamy całodobowo przez wszystkie dni w roku. Oznacza to, że obsługujemy klientów również późno w nocy, w weekendy oraz dni świąteczne.

Specjalizujemy się w naprawach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych czy też maszyn różnego typu. Usługi świadczymy u klienta, na trasie i w innym miejscu wystąpienia awarii. 

Korzystamy z nowoczesnych testerów diagnostycznych, potrafimy szybko i skutecznie diagnozować usterki.

Oferta naszej firmy obejmuje również skuteczne otwieranie pojazdów ze zgubionymi lub zatrzaśniętymi kluczykami. Dowozimy paliwo, lub spuszczamy źle zatankowane wraz z czyszczeniem całego układu paliwowego.

Prowadzimy całodobowy serwis mobilny, ale też posiadamy dobrze wyposażony stacjonarny warsztat z doświadczonymi mechanikami. 

Oferujemy również dowóz paliwa oraz odpompowanie źle zatankowanego paliwa i czyszczenie całego układu. Dzięki temu po ponownym, tym razem prawidłowym zatankowaniu pojazdu, samochód będzie działać niezawodnie. Oprócz całodobowego serwisu mobilnego, prowadzimy warsztat stacjonarny, w którym zatrudnieni są doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy. W czasie napraw korzystamy z nowych oraz używanych komponentów wysokiej jakości. Zapewniają one możliwość przywrócenia pojazdu do pełnej sprawności.

Oprócz części, oferujemy szeroki wybór nowych i używanych opon do każdego typu pojazdu (w tym również do maszyn rolniczych). Ogumienie to jest dostępne całodobowo. Oznacza to, że nawet w przypadku braku koła zapasowego w pojeździe TIR, można będzie kontynuować podróż dzięki naszym usługom. Dysponujemy nie tylko oponami, ale również felgami do pojazdów ciężarowych.

Jeśli naprawa pojazdu na trasie jest niemożliwa, wówczas stosujemy rozwiązanie ostateczne, jakim jest holowanie do warsztatu w celu likwidacji awarii. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalną obsługę oraz na przystępne ceny.